logo_big

 

Yenerler Yapı

Yenerler Yapı Malzemeleri ve Demir Çelik Ürünleri Tic. Ltd. Şti., toptan yapı malzemeleri ve hammadde alımı ve satışı yapmak amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden günümüze kadar kesintisiz hizmet vererek ürün portföyünü zaman içerisinde genişletmiştir. Bu nedenle 2003 yılında Acıbadem’ de bulunan şirket merkezi Samandıra TEM otoyoluna cepheli 7000 m2 üzerinde bulunan yeni yerine taşınmıştır.

Yenerler Yapı, ağırlıklı olarak tel, çivi, vida, civata ve çelik hasır yapımında kullanılan filmaşin (kangal) demir ve bunların yanında inşaat demiri, inşaat çivisi, tavlı tel, inşaat teli ve çelik hasır toptan satışı yapmaktadır.
Ayrıca, Yücel Boru ve Kroman Çelik San. Bayilikleri olup, sanayi boruları, tüm profil grubu çeşitleri, NPI – NPU demirleri, köşebent, lama, silme demirler, elektrot, trapez saclar, galvanizli sac, galvanizli gofrajlı sac, galvanizli mahya, düz ve oluklu trapez, galvaniz rulo, galvanizli düz levha, galvanizli oluklu levha, galvanizli stor levha gibi ürünlerin toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

 

 

Yenerler A.Ş.

Yenerler Metal ve Emaye San. A.Ş., 2009 yılında tel ve çubuk imalatı yapmak üzere Samandıra merkezimizde kurulmuştur. 1mm’ den 23mm’ ye kadar her çapta parlak, süper parlak ve siyah tel çekimi, civata ve somuncular için 1mm’ den 23mm’ ye kadar 20 MNB4, QST36-3, 1006C ve 1006 kalite filmaşinden tavlı, ara tavlı, fosfatlı direk çekim tel, 1mm’ den 32mm’ ye kadar her çapta çubuk kesimi ve transmisyon çubuk imalatı yapılmaktadır.